Medytacja dla wysłania miłującej życzliwości do zwierząt codziennie o 7:30 PM UTC / 21:30 w Polsce
Jako część procesu ewolucji, Dusze przybyły na Ziemię miliony lat przed przybyciem tu ludzi. Niektóre zwierzęta pochodzą z tej planety a niektóre z nich, takie jak delfiny i wieloryby, przybyły z układu gwiezdnego Syriusza aby zakotwiczyć pewną specyficzną sieć energetyczną dla tej konkretnej transformacji planetarnej.


http://agnvegglobal.blogspot.com/2016/06/agn-veg-cobra-interview.html


Przez wiele tysiącleci ludzie i zwierzęta żyli razem w doskonałej harmonii w tym wszechświecie.


Jednak od upadku starej Atlantydy większość zwierząt jest traktowana okrutnie, niektóre z nich są maltretowane i wykorzystywane. Podczas gdy niektóre z nich są zabijane w okropny sposób.


Na przykład co roku w Eid al-Adha składana jest w ofierze duża liczba zwierząt.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Eid_al-Adha


A samce kur, kaczek i gęsi zostały zabite w ramach intensywnej hodowli zwierząt w procesie zwanym ubojem kurcząt, nawet duża liczba samic kaczek została zabita.


https://en.wikipedia.org/wiki/Chick_culling


Wszelkie formy nadużywania życia zwierzęcego są silnie związane z tłumieniem zasad kobiecych.


Tymczasem wiele osób zdaje sobie sprawę z tego okrucieństwa i czyni duże postępy w celu zmiany tej sytuacji.


https://informationisbeautiful.net/beautifulnews/q/topic:nature-and-animals/


Dlatego organizujemy nową medytację aby wysłać miłującą życzliwość do wszystkich zwierząt na Ziemi, aby przyspieszyć ten proces i aby wizualizować bardziej humanitarne i mniej okrutne traktowanie zwierząt.
Sugerujemy wykonywanie tej medytacji codziennie o 19:30 UTC / 21:30 w Polsce. Jednakże prosimy, nie krępujcie się wykonywać tą medytację w każdej chwili w ciągu dnia, jak sobie życzycie.


 

Oto link do   wydarzenia medytacyjnego na facebooku: 


https://www.facebook.com/events/411857763109305


Oto link do przewodników audio  dla tej medytacji.

https://youtu.be/l2ChcbRq8cU


Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące tej medytacji: (sugerowany czas trwania medytacji wynosi 15 minut)

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla zamanifestowania bardziej humanitarnego i mniej okrutnego traktowania zwierząt na Ziemi.


3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu. 

4. Wizualizuj słupa świetlistego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

 

5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zwierząt na Ziemi, obejmując wszystkie zwierzęta i chroniąc je.

 

6. Wizualizuj wszystkie zwierzęta na Ziemi otrzymujące bardziej humanitarne i mniej okrutne traktowanie.


7. Wizualizuj wszystkie zwierzęta na Ziemi żyjące w harmonii z ludźmi, w radości i wolne od cierpienia.


Zwycięstwo Światła!Komentarze